Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
Dlaczego Geoplan?
lis 24, 2020

Dlaczego Geoplan?

Nasza firma, Geoplan od ponad 20 lat realizuje projekty multimedialne w całej Polsce. Te cykliczne ukazujące się edycje planów miast czy powiatów przyjmowane są z dużym zadowoleniem wśród przedsiębiorców, pracowników urzędów, instytucji i zakładów pracy oraz mieszkańców miast i powiatów, jako produkty bardzo wysokiej jakości na które od dawna istniało na tym rynku zapotrzebowanie i które to zapotrzebowanie skutecznie zaspokajamy.

Jednocześnie prezentacja w takich lokalnych przedsięwzięciach podnosi prestiż oraz przynosi wymierne efekty ekonomiczne firmom, które zamieściły w tych projektach swoje reklamy, tym bardziej, że w obecnym czasie obserwujemy stały trend korzystania z usług i zakupu towarów u lokalnych przedsiębiorców co ma wielkie znaczenia dla całej lokalnej społeczności . Potwierdza to również ponowne, bardzo duże zainteresowanie i zamieszczanie modułów reklamowych w naszych projektach, klientów z planów wydawanych w innych miastach lub w poprzednich edycjach.

Ten nowatorski projekt reklamowy jest przygotowany przez nasze wydawnictwo w oparciu o profesjonalne opracowanie treści kartograficznej planu i niestandardową prezentację. Plany nadrukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym i zaopatrzone są w metalowe francuskie listwy zapobiegające rolowaniu się papieru (część nakładu jest również dwustronnie laminowana co pozwala na ekspozycję ich nawet w miejscach zewnętrznych narażonych na niekorzystne warunki atmosferyczne).

W połączeniu z wysokim nakładem (całość nakładu  dystrybuowana jest bezpłatnie i za potwierdzeniem adresowym) czyni  z naszych planów skuteczne i efektywne narzędzie promocji, dające wiele korzyści reklamowanym firmom. Miejsca ekspozycji są możliwe do wglądu dla każdego reklamodawcy po zakończonym kolportażu (na podstawie potwierdzonych pieczątkami i podpisami list kolportażowych).

W wielu miastach realizujemy również te same kartografie, ale w formie składanej mapy samochodowej.

W dobie komunikacji elektronicznej poszerzyliśmy nasz asortyment usług również o nośniki elektroniczne takie jak 1001-map.pl i GoLocal.guide, aby jeszcze bardziej kompleksowo obsługiwać polskich przedsiębiorców.

Zdjęcia z przeprowadzanych kolportaży, będące oprócz potwierdzonych pieczątkami list często prezentujemy na naszym facebook-u i zapraszamy do obejrzenia www.facebook.com/geoplan.2go